Sledovat film Park jurajski online

Přehrajte si film Park jurajski online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, horor, rodinný, science fiction, thriller Park jurajski na !
  Trailer k filmu Park jurajski   Sledovat Park jurajski online
Žánr:
akční, dobrodružný, horor, rodinný, science fiction, thriller
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Sam Neill (Dr. Alan Grant), Laura Dernová (Dr. Ellie Sattler), Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm), Richard Attenborough (John Hammond), Bob Peck (Robert Muldoon), Martin Ferrero (Donald Gennaro)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Oslavte 20. výročí ve 3D.

Excentrický miliardář John Hammond stvoří Jurský park, zábavnou prehistorickou zoologickou zahradu, obývanou klony dávno vyhynulých druhů. Po nepříjemném incidentu, který nepřežije jeden ze zaměstnanců, vezme Hammond na inspekci ostrova paleontology Alana Granta a Ellie Sattlerovou a také dvě svá vnoučata, aby tím potvrdil nejen to, že šlo o ojedinělý incident a jeho park je bezpečný, ale také aby dokázal, že s pomocí genetiky stvořil nový div světa. Vinou selhání lidského faktoru se však expedice na ostrov rozhodně nebude odehrávat podle plánu a nabídne i odpověď na jinak zcela hypotetickou otázku - Jak by obstál moderní člověk v souboji s gigantickým masožravým mazlíčkem jménem Tyranosaurus Rex?
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski