Film Zloděj životů

Sledovat film
Zloděj životů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zabije tě, aby se mohl stát tebou ...
Speciální agentka FBI Illeana Scott není obyčejný detektiv. Své případy řeší pomocí intuice a je mistryní na vypracovávaní psychologických profilů zločinců. Proto je také povolána do Montrealu, kde se místní kriminálka marně snaží přijít na stopu sériového vraha. Na místě zjišťuje, že ten, po kom pátrá si vždy přivlastní identitu své oběti a tím vždy po sobě pečlivě zamete všechny stopy. Jak si agentka poradí s vrahem - chameleonem, který přebírá identitu a životy svých obětí?

Žánr: Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie: D.J. Caruso
Hrají a postavy: Angelina Jolieová (Illeana), Ethan Hawke (Costa), Kiefer Sutherland (Hart), Gena Rowlandsová (Paní Asherová), Olivier Martinez (Frajer), Tchéky Karyo
Scénář: Michael Pye, Jon Bokenkamp
Země: USA, Kanada
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko