Sledovat film Občan Duane online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Občan Duane
  Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Michael Mabbott
Hrají a postavy:
Douglas Smith (Duane Balfour), Devon Bostick (Maurie Balfour), Vivica A. Foxová (Miss Houston), Donal Logue (Bingo), Alberta Watsonová (Bonnie Balfour), Jane McGregorová (Molly Buckley)
Scénář:
Robert DeLeskie, Jonathan Sobol
Země:
Kanada
Rok výroby:
2006
Popis:
Duane Balfour je teenagerská obdoba Dona Quijota z rodiny stíhané samými pohromami. To, co začne jako obyčejné školní soupeření, se vymkne kontrole, když se Duane rozhodne kandidovat na starostu malého městečka Ridgeway. Má-li uspět, musí vyzrát nejen nad svými mocnými soky, ale i nad svými vlastními nedostatky, veřejným míněním a historií samotnou.
Hodnocení:
50 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko