Sledovat film
Maniak
online

Film Maniak
  Trailer  k filmu Maniak
Přehrajte si film Maniak online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 301 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Zlo míří na další adresu... tu tvou!
Karen Cook byla úplně obyčejná středoškolačka. Noc, kdy jako jediná přežila běsnění sedmnáctiletého maniaka, ale jí převrátila život naruby. Dalších jedenáct let prožila ve strachu, ze se Zabiják s přezdívkou Basement Jack znovu ocitne na svobodě. Nemýlila se: přichází rok 2006 vinou Jack formální chyby opravdu opouští vězení. O rok později se v okolí Downers Grove začínají množit brutální vraždy, Které nápadně připomínají Jackův rukopis. Karen si brzy uvědomí, že pro Vrátil se Jack, Aby dokoncil Své dílo. Má jedinou možnost - zabít ho dřív, neľ na zabije ji.

Originální název:

Basement Jack

Žánr: Horor
Režie: Michael Shelton
Hrají a postavy: Eric Peter-Kaiser (Jack Riley), Michele Morrow (Karen Cooková), Sam Skoryna (Chris Watts), Lynn Lowryová (paní Rileyová), Monica Alvarez (soused), Nathan Bexton (manažer)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 37 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi CS Horror 29.11.2023 00:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina