Sledovat film Maniak online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Maniak
  Trailer k filmu Maniak   Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Horor, Krimi, Thriller
Režie:
Franck Khalfoun
Hrají a postavy:
Nora Arnezeder (služka Anna), Brian Ames (muž z osmdesátých let), America Olivo (Frank's matka), Genevieve Alexandra (Jessica), Liane Balabanová (Judy), Jan Broberg Feltová (Rita)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Film Maniak je Jackem Rozparovačem 21. století odehrávající se v současném Los Angeles. Maniak je novým zpracováním kultovního filmu, který je mnohými označován za nejlepší thriller všech dob - intimní, obrazově odvážný, psychologicky komplexní a hluboce děsivý výlet do noční můry vraha a jeho obětí.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski