Sledovat film Koncert online

Přehrajte si film Koncert HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Koncert na Filmbox Premium!
  Trailer k filmu Koncert   Sledovat Koncert online
Žánr:
komedie
Režie:
Radu Mihaileanu
Hrají a postavy:
Aleksei Guskov (Andrei Semoinovitch Filipov), Dmitri Nazarov (Aleksander Abramovitch 'Sacha' Grossman), Mélanie Laurentová (Anne-Marie Jacquet / Léa), François Berléand (Olivier Morne Duplessis), Miou-Miouová (Guylene de La Riviereová), Valeri Barinov (Ivan Gavrilov)
Země:
Francie, Itálie, Rumunsko, Belgie, Rusko
Rok výroby:
2009
Popis:
Před třiceti lety byl Andrej Simoniovich Filipov, známý dirigent orchestru Bolšoje, vyhozen ze své pozice, protože se postavil za židovské hudebníky. Teď v divadle pouze uklízí. Při vytírání ředitelovy kanceláře se čirou náhodou dozví, že pařížský Chatelet Theater si přeje, aby současný orchestr zahrál v Paříži. Hlavou mu bleskne myšlenka, kterou se rozhodne uskutečnit. Do Paříže pojede on se svým orchestrem! S přítelem houslistou začnou kontaktovat bývalé kolegy. Jsou ti však schopni po třiceti letech znovu hrát?
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
Filmbox Premium Filmbox Premium Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox Premium online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski