Sledovat film
Koncert
online

Film Koncert
  Trailer  k filmu Koncert
Přehrajte si film Koncert HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 307 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Před třiceti lety byl Andrej Simoniovich Filipov, známý dirigent orchestru Bolšoje, vyhozen ze své pozice, protože se postavil za židovské hudebníky. Teď v divadle pouze uklízí. Při vytírání ředitelovy kanceláře se čirou náhodou dozví, že pařížský Chatelet Theater si přeje, aby současný orchestr zahrál v Paříži. Hlavou mu bleskne myšlenka, kterou se rozhodne uskutečnit. Do Paříže pojede on se svým orchestrem! S přítelem houslistou začnou kontaktovat bývalé kolegy. Jsou ti však schopni po třiceti letech znovu hrát?

Originální název:

The Concert

Žánr: Komedie
Režie: Radu Mihaileanu
Hrají a postavy: Aleksei Guskov (Andrei Semoinovitch Filipov), Dmitri Nazarov (Aleksander Abramovitch 'Sacha' Grossman), Mélanie Laurentová (Anne-Marie Jacquet / Léa), François Berléand (Olivier Morne Duplessis), Miou-Miouová (Guylene de La Riviereová), Valeri Barinov (Iv
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe 3.11.2023 04:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina