Sledovat film Koncert online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Koncert
  Trailer k filmu Koncert   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Radu Mihaileanu
Hrají a postavy:
Aleksei Guskov (Andrei Semoinovitch Filipov), Dmitri Nazarov (Aleksander Abramovitch 'Sacha' Grossman), Mélanie Laurentová (Anne-Marie Jacquet / Léa), François Berléand (Olivier Morne Duplessis), Miou-Miouová (Guylene de La Riviereová), Valeri Barinov (Ivan Gavrilov)
Scénář:
Matthew Robbins, Alain-Michel Blanc, Radu Mihaileanu, Thierry Degrandi, Héctor Cabello Reyes
Země:
Francie, Itálie, Rumunsko, Belgie, Rusko
Rok výroby:
2009
Popis:
Před třiceti lety byl Andrej Simoniovich Filipov, známý dirigent orchestru Bolšoje, vyhozen ze své pozice, protože se postavil za židovské hudebníky. Teď v divadle pouze uklízí. Při vytírání ředitelovy kanceláře se čirou náhodou dozví, že pařížský Chatelet Theater si přeje, aby současný orchestr zahrál v Paříži. Hlavou mu bleskne myšlenka, kterou se rozhodne uskutečnit. Do Paříže pojede on se svým orchestrem! S přítelem houslistou začnou kontaktovat bývalé kolegy. Jsou ti však schopni po třiceti letech znovu hrát?
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko