Sledovat film
Bratři z donucení
online

Film Bratři z donucení
  Trailer  k filmu Bratři z donucení
Přehrajte si film Bratři z donucení HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 304 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Brennan a Dale jsou dva dospělí flákači, kteří se nemají příliš v lásce. Po svatbě svých rodičů jsou nuceni žít pod jednou střechou. Neustálé soupeření, souboje o televizní ovladač a vzájemné pošťuchování obou nedobrovolných sourozenců ale postupně manželství jejich rodičů rozbíjí. Právě v tu chvíli však tohle nevyzpytatelné duo připraví šílený plán, jak je dát znovu dohromady. Film Bratři z donucení od tvůrců filmů Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec a Zprávař: Příběh Rona Burgundyho je úžasně zábavná komedie, která dokazuje, že k úspěchu není potřeba ani mozek, ani talent. I když, kdo ví...

Originální název:

Step Brothers

Žánr: Komedie
Režie: Adam McKay
Hrají a postavy: Will Ferrell (Brennan Huff), John C. Reilly (Dale Doback), Mary Steenburgenová (Nancy Huffová), Richard Jenkins (Robert Doback), Adam Scott (Derek), Kathryn Hahnová (Alice)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Paramount Network HBO 10.11.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina