Sledovat film
Non-Stop
online

Film Non-Stop
  Trailer k filmu Non-Stop Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Únos je teprve začátek.
Letecký šerif Bill Marks se vydává na další ze svých dlouhých rutinních letů. S přibývajícím věkem má Bill létání ve stále menší oblibě, navíc má kvůli soukromým starostem mizernou náladu. Bill pracuje v utajení, kromě pilotů a letušky Nancy nikdo netuší, že je v letadle pracovně. Nad Atlantikem se na displeji Billova mobilu objeví znepokojivá zpráva. Pokud vláda nepošle na uvedené číslo účtu 150 milionů dolarů, bude každých 20 minut zabit jeden z cestujících. Bill informuje o situaci kapitána, ten však nepovažuje hrozbu za reálnou a rozhodne se pokračovat v letu. I Bill považuje zprávu za špatný vtip, po dvaceti minutách ale umírá první pasažér. Zatímco šerif rozjede závod s časem, vyjde najevo, že padouchův účet je vedený právě na jeho vlastní jméno. Je snad on sám tím vyděračem a únoscem letadla?

Hrají a postavy: Liam Neeson (Bill Marks), Julianne Mooreová (Jen Summers), Scoot McNairy (Tom Bowen), Michelle Dockery (Nancy), Nate Parker (Zach White), Corey Stoll (Austin)
Země: USA, Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 18.10.2022 12:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська