Sledovat film Non-Stop online

Přehrajte si film Non-Stop online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Non-Stop
  Trailer k filmu Non-Stop   Sledovat Non-Stop online
Žánr:
Akční, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Jaume Collet-Serra
Hrají a postavy:
Liam Neeson (Bill Marks), Julianne Mooreová (Jen Summers), Scoot McNairy (Tom Bowen), Michelle Dockery (Nancy), Nate Parker (Zach White), Corey Stoll (Austin)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Únos je teprve začátek.

Letecký šerif Bill Marks se vydává na další ze svých dlouhých rutinních letů. S přibývajícím věkem má Bill létání ve stále menší oblibě, navíc má kvůli soukromým starostem mizernou náladu. Bill pracuje v utajení, kromě pilotů a letušky Nancy nikdo netuší, že je v letadle pracovně. Nad Atlantikem se na displeji Billova mobilu objeví znepokojivá zpráva. Pokud vláda nepošle na uvedené číslo účtu 150 milionů dolarů, bude každých 20 minut zabit jeden z cestujících. Bill informuje o situaci kapitána, ten však nepovažuje hrozbu za reálnou a rozhodne se pokračovat v letu. I Bill považuje zprávu za špatný vtip, po dvaceti minutách ale umírá první pasažér. Zatímco šerif rozjede závod s časem, vyjde najevo, že padouchův účet je vedený právě na jeho vlastní jméno. Je snad on sám tím vyděračem a únoscem letadla?
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski