Film
Andělé a démoni

Film Andělé a démoni
  Trailer  k filmu Andělé a démoni
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Od autora Šifry mistra Leonarda.
Tým, který stojí za světovým fenoménem "Šifra mistra Leonarda" se vrací, aby uvedl netrpělivě očekávaný film Andělé & démoni založený na románovém bestselleru od Dana Browna. Tom Hanks opět ztvárňuje roli harvardského odborníka na religionistiku Roberta Langdona, který znovu zjišťuje, že síly se starobylými kořeny se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, aby dosáhly svých cílů. Režisérem filmu, který produkovali Brian Grazer, Ron Howard a John Calley, je opět Ron Howard. Scénář napsali David Koepp a Akiva Goldsman. Když Langdon objeví důkazy o znovuobnovení starověkého tajného bratrstva známého jako Ilumináti - nejmocnější tajné organizace v historii - také čelí smrtelnému nebezpečí, které ohrožuje nejnenáviděnějšího nepřítele této tajné organizace: katolickou církev. Když Langdon odhalí důkazy o znovuoživení dávného tajného bratrstva, známého jako Ilumináti - nejmocnější tajné organizace v dějinách - je nucen čelit také smrtelné hrozbě pro nejnenáviděnějšího nepřítele tohoto spolku: katolickou církev. Jakmile zjistí, že Ilumináti nastražili na církev nezastavitelnou časovanou bombu, letí do Říma, kde spojí síly s Vittorií Vetra, krásnou a tajemnou italskou vědkyní. Během nepřetržité a akcí nabité honičky po zapečetěných hrobkách, nebezpečných katakombách, opuštěných katedrálách a dokonce i srdcem nejtajnějšího archivu na světě sledují Langdon a Vetra 400 let starou stopu dávných symbolů, které jsou pro Vatikán jedinou nadějí na záchranu.

Originální název:

Angels & Demons

Režie: Ron Howard
Hrají a postavy: Tom Hanks (profesor Robert Langdon), Ewan McGregor (papežský komorník Patrick McKenna), Ayelet Zurerová (Vittoria Vetraová), Stellan Skarsgard (komandér Richter), Pierfrancesco Favino (inspektor Olivetti), Nikolaj Lie Kaas (atentátník)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 67 %
Vysíláno na: HBO2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina