Sledovat film Akta X: Chci uvěřit online

Přehrajte si film Akta X: Chci uvěřit online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, záhady, science fiction, thriller, fantasy Akta X: Chci uvěřit na !
  Trailer k filmu Akta X: Chci uvěřit   Sledovat Akta X: Chci uvěřit online
Žánr:
drama, záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Chris Carter
Hrají a postavy:
David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Andersonová (Dana Scullyová), Amanda Peetová (Dakota Whitneyová), Billy Connolly, Xzibit, Mitch Pileggi (Walter Skinner)
Země:
USA, Kanada
Rok výroby:
2008
Popis:
Pravda je tam uvnitř.

Fox Mulder a Dana Scullyová už delší dobu nejsou v žádném spojení s FBI. Mulder se skrývá kdesi v ústraní a Scullyová se zaměřuje na lékařskou praxi a snaží se pomáhat potřebným. Do hry je však vrací agentka Dakota Whitneyová, která obdivuje práci Foxe Muldera a věří, že právě on jim může pomoci s vyřešením případu zmizelých žen, mezi nimiž figuruje i mladá agentka FBI. Jak se záhy ukáže, v případu má přeci jen svou roli tajemný element. Tím je bývalý farář, který má vidiny týkající se zmizelých žen. Tento zvláštní muž se zdá být jediným klíčem k vyřešení případu. Vzhledem k jeho pedofilní minulosti mu ale věří jen málokdo.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski