Sledovat film Neúplatní online

Přehrajte si film Neúplatní online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1542 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Neúplatní
  Trailer k filmu Neúplatní   Sledovat Neúplatní online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Akční, Drama, Historický, Krimi, Thriller
Režie:
Brian De Palma
Hrají a postavy:
Kevin Costner (Eliot Ness), Sean Connery (Jim Malone), Charles Martin Smith (agent Oscar Wallace), Andy Garcia (Giuseppe Petri), Robert De Niro (Al Capone), Richard Bradford (policejní šéf Mike Dorsett)
Scénář:
Oscar Fraley, Eliot Ness, David Mamet
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Nelítostná válka s gangstery na motivy skutečných událostí.

Chicago 20. let minulého století poznalo opravdovou žízeň. A také sílu mafie. Ostatně tak je tomu vždycky, když někdo prosadí vyhlášení prohibice... Jenže stejně tak se vždy najdou i lidé, kteří jsou ochotni proti zločinu bojovat. Zde je oním odvážlivcem Eliot Ness, zvláštní agent ministerstva financí, který se rozhodl vyhlásit válku samotnému Alu Caponeovi. Shromáždil kolem sebe skupinu věrných mužů zákona, takzvané neúplatné, s jejichž pomocí se postavil tváří v tvář korupci, vydírání a zločinu. A v této svaté válce za právo, lemované mnoha mrtvými těly, nakonec "neúplatní" uspěli. Nelítostná válka s gangstery byla natočena na motivy skutečných událostí.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko