Sledovat film Nesnesitelná lehkost bytí online

Přehrajte si film Nesnesitelná lehkost bytí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nesnesitelná lehkost bytí
  Trailer k filmu Nesnesitelná lehkost bytí   Sledovat Nesnesitelná lehkost bytí online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Philip Kaufman
Hrají a postavy:
Daniel Day-Lewis (Tomas), Juliette Binocheová (Tereza), Lena Olinová (Sabina), Derek de Lint (Franz), Erland Josephson (Ambasador), Pavel Landovský (Pavel)
Země:
USA
Rok výroby:
1988
Popis:
Příběh mladé ženy milující muže...

Nesnesitelná lehkost bytí" je milostný příběh, začínající během Pražského jara - "omračující liberalizace komunismu", která byla rozdrceno ruskou invazí v srpnu 1968. Tomáš, slibný mladý neurochirurg, je svobodný mládenec a chronický sukničkář, který v milostných záležitostech vyznává takovou filozofii, že z jeho života musí být vyloučena veškerá láska. Se svými dlouhodobými milenkami se setkává pouze občas a nikdy nestráví celou noc se ženou. Proti všem svým milostným zásadám se Tomáš ožení s Terezou, ale pokračuje v předchozím milostném vztahu se Sabinou, neovlivněn závazkem lásky...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko