Sledovat film Nahoru, dolů online

Přehrajte si film Nahoru, dolů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nahoru, dolů
  Trailer k filmu Nahoru, dolů   Sledovat Nahoru, dolů online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Don Roos
Hrají a postavy:
Ben Affleck (Buddy Amaral), Gwyneth Paltrowová (Abby Janelloová), Natasha Henstridgeová (Mimi Pragerová), Edward Edwards (Ron Wachter), Jennifer Greyová (Janice Guerreroová), Tony Goldwyn (Greg Janello)
Země:
USA
Rok výroby:
2000
Popis:
Záměna letenky, katastrofa a ...

Buddy je mladý, úspěšný a sebevědomý muž, jehož milují všechny ženy, s nimiž se setkává. Až do chvíle, kdy jedné prosincové noci uvízne kvůli sněhové bouři na letišti v Chicagu. Díky svým kontaktům sehnal letenku na jediný volný let. Má dvě možnosti: odletět nebo strávit větrnou noc se vzrušující kráskou Mimi. Samozřejmě zvolí druhou variantu a svou letenku nabídne za rodinou spěchajícímu Gregovi, se kterým se seznámil v odbavovací hale. Ráno se ale dozví šokující zprávu: letadlo, ve kterém měl původně sedět, se zřítilo a všichni lidé na palubě zahynuli. Buddy se rozhodne utišit výčitky svědomí a navštíví Gregovu vdovu. Tento nečekaný krok radikálně změní život dvojice, která by se za normálních okolností nikdy nesetkala.

První film v historii distribuovaný přes satelit
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski