Film Nejhorší obavy

Sledovat film
Nejhorší obavy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Špionážní thriller s atomovou bombou, teroristickým útokem na Spojené státy a prvním nasazením schopného analytika CIA Jacka Ryana
V roce 1973 došlo k překvapivému útoku Egypta a Sýrie na Izrael. A právě tehdy, při jednom z hlídkových letů havarovalo izraelské vojenské letadlo, ozbrojené nuklearní bombou. Ta byla, bezmála po čtvrt století, náhodně nalezena kdesi v poušti a předána do nepravých rukou. Svět se sice změnil a "studená válka" se stala archaickým pojmem, jenže o to častější jsou regionální konflikty a terorismus nabyl téměř hrůzné podoby. Za této situace nastupuje do CIA mladý analytik Jack Ryan, specialista na bývalý Sovětský svaz, který dostává zdánlivě rutinní úkol. Při jeho řešení ovšem narazí na stopu, signalizující, že bomba je aktivována a má být dopravena do Spojených států a její výbuch bude tím nejdůraznějším varováním "zpupné" velmoci.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie: Phil Alden Robinson
Hrají a postavy: Ian Mongrain (Syrian Radar Operator), Russell Bobbitt (Israeli Pilot), James Cromwell (President Fowler), Ken Jenkins (Admiral Pollack), Bruce McGill (Poradce státní bezpečnosti Revel), John Beasley (Vedoucí předseda Joint Chiefs)
Scénář: Tom Clancy, Paul Attanasio, Daniel Pyne
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko