Sledovat film Nejhorší obavy online

Přehrajte si film Nejhorší obavy online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nejhorší obavy
  Trailer k filmu Nejhorší obavy   Sledovat Nejhorší obavy online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
Phil Alden Robinson
Hrají a postavy:
Ian Mongrain (Syrian Radar Operator), Russell Bobbitt (Israeli Pilot), James Cromwell (President Fowler), Ken Jenkins (Admiral Pollack), Bruce McGill (Poradce státní bezpečnosti Revel), John Beasley (Vedoucí předseda Joint Chiefs)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Špionážní thriller s atomovou bombou, teroristickým útokem na Spojené státy a prvním nasazením schopného analytika CIA Jacka Ryana

V roce 1973 došlo k překvapivému útoku Egypta a Sýrie na Izrael. A právě tehdy, při jednom z hlídkových letů havarovalo izraelské vojenské letadlo, ozbrojené nuklearní bombou. Ta byla, bezmála po čtvrt století, náhodně nalezena kdesi v poušti a předána do nepravých rukou. Svět se sice změnil a "studená válka" se stala archaickým pojmem, jenže o to častější jsou regionální konflikty a terorismus nabyl téměř hrůzné podoby. Za této situace nastupuje do CIA mladý analytik Jack Ryan, specialista na bývalý Sovětský svaz, který dostává zdánlivě rutinní úkol. Při jeho řešení ovšem narazí na stopu, signalizující, že bomba je aktivována a má být dopravena do Spojených států a její výbuch bude tím nejdůraznějším varováním "zpupné" velmoci.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski