Sledovat film Navždy a daleko online

Přehrajte si film Navždy a daleko online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, romantický Navždy a daleko na !
  Trailer k filmu Navždy a daleko   Sledovat Navždy a daleko online
Žánr:
dobrodružný, drama, romantický
Režie:
Ron Howard
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Joseph Donnelly), Nicole Kidmanová (Shannon Christieová), Thomas Gibson (Steven), Robert Prosky (Daniel Christie), Barbara Babcocková (Nora Christieová), Cyril Cusack (Danty Duff)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Výpravný americký velkofilm o lásce, touze, odvaze v dobách, kdy se rodil nový svět za velkou louží.

Hrdiny jsou chudý irský rolník Joseph Donelly a dcera bohatého irského statkáře Shannon Christie, které se příčilo žít jako bohatá anglická dáma svázaná stovkami zákazů, příkazů a omezení. Společně koncem minulého století přichází do Ameriky, aby se jako stovky dalších pokusili získat kus vlastní půdy. Růžové sny o zemi zaslíbené se však velmi rychle roztříští o drsnou realitu. Dvojice musí žít v nuzných podmínkách a tvrdou prací si vydělávat na živobytí i cestu do Oklahomy, kde ještě lze získat půdu. Zažívají krátké okamžiky štěstí i hořkých proher a přestože se jeden druhému líbí, stále k sobě nemohou najít cestu. A jako by to nestačilo, je Shannon jedné zimní noci postřelena.
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski