Film
Když Harry potkal Sally...

Film Když Harry potkal Sally...
  Trailer  k filmu Když Harry potkal Sally...
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Když Harry potkal Sally...

Mezi přátelstvím a láskou muže a ženy je jen tenká čára.
Harry a Sally se seznámili při cestě autem do New Yorku, když ukončili svá studia na univerzitě. Oba od počátku spojuje cosi nevyřčeného, přesto mezi nimi v tuto chvíli nevzniká žádný vztah. Po nějaké době se znovu a znovu potkávají a mají pocit, že se stále více znají. Poněkud ztřeštěnému Harrymu se prostořeká a temperamentní Sally stále více líbí, zatímco ona k podobnému názoru přichází postupně. Jejich osudy mezi tím „na čas“ překříží důležitější setkání.

Originální název:

When Harry Met Sally...

Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: Billy Crystal (Harry Burns), Meg Ryanová (Sally Albrightová), Carrie Fisherová (Marie), Bruno Kirby (Jess), Steven Ford (Joe), Lisa Jane Perskyová (Alice)
Scénář: Nora Ephronová
Země: USA
Rok výroby: 1989
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: ČT1
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina