Sledovat film Když Harry potkal Sally online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Když Harry potkal Sally
  Trailer k filmu Když Harry potkal Sally   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Rob Reiner
Hrají a postavy:
Billy Crystal (Harry Burns), Meg Ryanová (Sally Albrightová), Carrie Fisherová (Marie), Bruno Kirby (Jess), Steven Ford (Joe), Lisa Jane Perskyová (Alice)
Země:
USA
Rok výroby:
1989
Popis:
Meg Ryan a Billy Crystal odpovídají v jedné z nejvydařenějších romantických komedií osmdesátých let na otázku, zda mezi mužem a ženou může existovat čisté přátelství bez komplikací se sexem.

Harry a Sally si jsou při prvním střetnutí protivní. Sally rozčilují Harryho úvahy o sexu. Setkávají se náhodně po letech a postupem času se z nich stanou přátelé. Když se Sally rozejde se svým přítelem, musí ji Harry utěšovat, až se z nich stanou milenci proti jejich vůli.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski