Sledovat film Nové sčítání hlasů online

Přehrajte si film Nové sčítání hlasů HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Nové sčítání hlasů na HBO2!
  Trailer k filmu Nové sčítání hlasů   Sledovat Nové sčítání hlasů online
Žánr:
drama
Režie:
Jay Roach
Hrají a postavy:
Kevin Spacey (Ron Klain), Bob Balaban (Ben Ginsberg), Ed Begley Jr. (David Boies), Laura Dernová (Katherine Harrisová), John Hurt (Warren Christopher), Denis Leary (Michael Whouley)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Dvojnásobný držitel Oscara Kevin Spacey v hlavní roli skvěle obsazeného a velmi zábavného dokumentárního dramatu, které nahlíží do zákulisí nejkontroverznějších prezidentských voleb v historii USA. Sledujte co vše se dělo týden po volbách v roce 2000.

Kevin Spacey a Bob Balaban v hlavních rolích hvězdně obsazeného dokumentárního dramatu, jenž nahlíží pod povrch událostí kolem nejkontroverznějších prezidentských voleb v historii USA. Nejvyšší úřad v zemi je téměř na dosah a osud svobodného světa může viset na vlásku. Když se původní volební výsledky z Floridy ukáží jako neprůkazné, padne rozhodnutí přepočítat hlasy. Ovšem toto rozhudnutí je velmi kontroverzní, mnoho voličů pokládá přepočítání za neregulérní a odmítá jej. Nakonec musí rozhodnout Nejvyšší soud. Proces řídí charizmatický texaský republikán James Baker, který se pokouší získat podporu veřejnosti pro přepočet. Ale demokraté se nevzdávají a bývalý šéf Al Goreova volebního týmu Ron Klain hraje velmi tvrdě. Opoziční tábory se střetnou v boji o prezidentsví a jen velmi neochotně hledají cestu k přijatelnému kompromisu. V dalších rolích napínavého a zároveň zábavného filmu, který mísí skutečnost s fikcí, se představí Ed Begley Jr., Laura Dernová, John Hurt a Dennis Leary.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski