Sledovat film
Muži v černém: Globální hrozba
online

Film Muži v černém: Globální hrozba
  Trailer  k filmu Muži v černém: Globální hrozba
Přehrajte si film Muži v černém: Globální hrozba HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Muži v černém: Globální hrozba

Vesmír se rozšiřuje.
Muži a ženy v černém vždycky chránili Zemi před šmejdem z vesmíru. Ve svém novém dobrodružství čelí dosud největšímu globálnímu ohrožení: zákeřnému dvojímu agentovi v organizaci Mužů v černém.

Originální název:

Men in Black: International

Režie: F. Gary Gray
Hrají a postavy: Tessa Thompsonová (Agent M), Chris Hemsworth (Agent H), Rebecca Fergusonová (Riza), Liam Neeson (High T), Emma Thompsonová (Agent O), Kumail Nanjiani (Pawny)
Země: USA
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 20.2.2024 13:50

Recenze filmu Muži v černém: Globální hrozba:

Za mě patlanina, nucená snaha protalčit za každou cenu gender blbosti ta baba tam vůbec nesedí a navíc pokus udělat z toho akční film ve stylu marwel. Z amě tedy úpadek :roll: :?: Žije to z podstaty předchozích dílů, ale kvality vtipu svěžího humoru a herců to zdaleka nedosahuje. Oba herci Tessa Thompsonová i Chris Hemsworth jsou trochu kožení, a Chris Hemsworth si tam natahal moresy z Thora.a Thompsonová je spíš k pláči když se snaží být akční v roli MIB pardon ŽIB
30% jsmith
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina