Film
Mumie: Hrob Dračího císaře

Film Mumie: Hrob Dračího císaře
  Trailer  k filmu Mumie: Hrob Dračího císaře
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Mumie: Hrob Dračího císaře

Zlo se právě probudilo.
Mumie se vrací. Už zase. Tentokrát ale opustila vyhřáté písečné duny a společně s olympioniky se vynořila v Číně. O to strašlivější by měla být. Dobrodružný velkofilm Mumie: Hrob Dračího císaře je pokračováním úspěšných snímků Mumie a Mumie se vrací. Stephena Sommerse sice na režisérské stoličce vystřídal Rob Cohen a sličnou Rachel Weisz v hlavním ženském partu neméně krásná Maria Bello, ale jinak zůstalo vše při starém. Rošťácký dobrodruh Rick O´Connell bude zase chránit svět před zlem, které přestalo respektovat nápis na vlastním náhrobku, kde stojí klasické „Odpočívej v pokoji“.

Originální název:

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

Režie: Rob Cohen
Hrají a postavy: Brendan Fraser (Rick O'Connell), Jet Li (císař), Maria Bellová (Evelyn O'Connell), John Hannah (Jonathan Carnahan), Michelle Yeohová (Zi Yuan), Luke Ford (Alex O'Connell)
Země: Německo, Kanada, USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 52 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina