Sledovat film Mumie: Hrob Dračího císaře online

Přehrajte si film Mumie: Hrob Dračího císaře HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, fantasy, horor, komedie, thriller Mumie: Hrob Dračího císaře na Nova!
  Trailer k filmu Mumie: Hrob Dračího císaře   Sledovat Mumie: Hrob Dračího císaře online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, fantasy, horor, komedie, thriller
Režie:
Rob Cohen
Hrají a postavy:
Brendan Fraser (Rick O'Connell), Jet Li (císař), Maria Bellová (Evelyn O'Connell), John Hannah (Jonathan Carnahan), Michelle Yeohová (Zi Yuan), Luke Ford (Alex O'Connell)
Země:
Německo, Kanada, USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Zlo se právě probudilo.

Mumie se vrací. Už zase. Tentokrát ale opustila vyhřáté písečné duny a společně s olympioniky se vynořila v Číně. O to strašlivější by měla být. Dobrodružný velkofilm Mumie: Hrob Dračího císaře je pokračováním úspěšných snímků Mumie a Mumie se vrací. Stephena Sommerse sice na režisérské stoličce vystřídal Rob Cohen a sličnou Rachel Weisz v hlavním ženském partu neméně krásná Maria Bello, ale jinak zůstalo vše při starém. Rošťácký dobrodruh Rick O´Connell bude zase chránit svět před zlem, které přestalo respektovat nápis na vlastním náhrobku, kde stojí klasické „Odpočívej v pokoji“.
Hodnocení:
54 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski