Sledovat film Motýlek online

Přehrajte si film Motýlek HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, krimi Motýlek na ČT2!
  Trailer k filmu Motýlek   Sledovat Motýlek online
Žánr:
životopisný, drama, krimi
Režie:
Franklin J. Schaffner
Hrají a postavy:
Steve McQueen (Henri 'motýl' Charriere), Dustin Hoffman (Louis Dega), Victor Jory (indiánský náčelník), Don Gordon (Julot), Anthony Zerbe (Toussaint), Robert Deman (Maturette)
Země:
USA, Francie
Rok výroby:
1973
Popis:
Trestanci Steve McQueen a Dustin Hoffman nechtějí strávit zbytek život a v nelidských podmínkách káznice ve Francouzské Guyaně. V hlavách mají jedinou myšlenku: prchnout!

Henri Charriére (1906-1973) byl odsouzen na doživotí a deportován do nechvalně proslulé věznice na Ďábelských ostrovech ve Francouzské Guayaně, kde si odpykávali trest nejhorší zločinci. Tamní podmínky byly nelidské, režim tvrdý a naděje na únik prakticky neexistovala. Charriére, podle tetování přezdívaný Motýlek, však odmítl rezignovat. Myšlenka na útěk byla to jediné, co ho udržovalo při životě. Získal pro ni i dalšího vězně, slabošského, intelektuálně založeného Degu, jenž se do trestnice dostal za padělání peněz. Několik nezdařených pokusů Motýlkovi vyneslo přísnou samotku a kruté zacházení, přesto bojoval dál. Nakonec se mu skutečně podařilo uprchnout, ačkoli to bylo dosud považováno za nemožné. Na svobodě potom napsal autobiografický román, který ho rázem proslavil. Po světovém bestselleru sáhli i hollywoodští producenti.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ČT2 ČT2 Archív a všechna videa pořadů televize ČT2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.