Sledovat film Chladnokrevně online

Přehrajte si film Chladnokrevně online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Chladnokrevně
  Trailer k filmu Chladnokrevně   Sledovat Chladnokrevně online
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
James Foley
Hrají a postavy:
Edward Burns (Jake Vig), Rachel Weiszová (Lily), Morris Chestnut (Travis), Leland Orser (Lionel Dolby), Louis Lombardi (Velký Al), Paul Giamatti (Gordo)
Země:
USA, Kanada, Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Americký kriminální příběh o partě podvodníků, kteří se dostanou do nelehké situace, když oberou účetního jednoho z velkých mafiánských bosů.

Jake Vig je podvodník velkého formátu, který šikovně využívá darů, kterými ho obdařila příroda: přirozeného šarmu, odvahy a schopnosti vylhat se i z té nejošemetnější situace. Štěstí se však od něj odvrátí v okamžiku, kdy prostřednictvím dvojice zkorumpovaných policistů Whitwortha a Manzana a navenek bezúhonného Lionela Dolbyho přijde nezákonně k slušné sumičce dolarů. Když Lionel a Jakeův parťák Al zahynou, vyjde najevo, že Lionel vůbec nebyl tak bezúhonný, jak vypadal: pracoval totiž jako účetní pro krále zločinu Winstona Kinga. Aby splatili dluh a zachránili si život, musejí se Jake a jeho zbylí komplicové - Gordo a Miles vrhnout do obzvlášť složitého a nebezpečného podniku. Na pomoc při realizaci famózního podrazu si přizvou tmavovlasou kapsářku Lily. Když však dívka vrazí do dveří s vlasy čerstvě obarvenými narudo, je to první signál smůly, která se na partu začne lepit. Na obzoru se totiž objeví Jakeův letitý nepřítel - všeho schopný agent FBI Gunther Butan.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski