Sledovat film Magnum Force online

Přehrajte si film Magnum Force online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1431 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Magnum Force
  Trailer k filmu Magnum Force   Sledovat Magnum Force online
Žánr:
Akční, Krimi
Režie:
Ted Post
Hrají a postavy:
Clint Eastwood (Harry Callahan), Hal Holbrook (Briggs), Mitch Ryan (Charlie McCoy), David Soul (John Davis), Tim Matheson (Phil Sweet), Kip Niven (Red Astrachan)
Země:
USA
Rok výroby:
1973
Popis:
Drsný Harry se postaví kolegům, kteří se rozhodli vzít spravedlnost do vlastních rukou. Bezohledný gangster Rico byl sice u soudu osvobozen a navzdory nesouhlasu veřejnosti propuštěn, cestou od soudu však byl i se svými kumpány zavražděn maskovaným mužem v policejní uniformě. Krátce poté jsou zavražděni další zločinci, na které byl zákon krátký, jednou z obětí se však stal také mladý policista. Harry Callahan je přesvědčen, že vrahy jsou policisté, kteří se rozhodli vzít zákon do vlastních rukou, a skutečně se mu podaří najít důkazy, podporující jeho teorii. Mstitelé se na něj sice obrátí s nabídkou, aby se k nim přidal, Harry však odmítne. A to ho může stát život.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski