Sledovat film Most špiónů online

Přehrajte si film Most špiónů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1138 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online životopisný, drama, historický, thriller Most špiónů na !
  Trailer k filmu Most špiónů   Sledovat Most špiónů online
Žánr:
životopisný, drama, historický, thriller
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Mark Rylance (Rudolf Abel), Domenick Lombardozzi (agent Blasco), Victor Verhaeghe (agent Gamber), Mark Fichera (agent FBI), Brian Hutchison (agent FBI), Tom Hanks (James B. Donovan)
Země:
USA, Indie, Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Dokázal by jediný člověk zastavit světovou válku?

Svět po obou stranách železné opony se propadá do šílené paranoie. Uplynulo už více než deset let od porážky nacistického Německa a lidstvo teď ohrožuje studená válka, napětí mezi USA a SSSR je téměř hmatatelné. Když v roce 1957 FBI zatkne Rudolfa Abela, sovětského špióna žijícího v New Yorku, strach a mocenská nedůvěra se ještě více vystupňují. Abel se ve skutečnosti jmenuje Viljam Genrichovič Fišer, řídil síť agentů a do Moskvy důmyslným způsobem odesílal kódované zprávy, i proto vyšetřování do dějin vstoupilo jako
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski