Sledovat film Moje wielkie greckie wesele online

Přehrajte si film Moje wielkie greckie wesele HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Moje wielkie greckie wesele na TVP2!
  Trailer k filmu Moje wielkie greckie wesele   Sledovat Moje wielkie greckie wesele online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Joel Zwick
Hrají a postavy:
Nia Vardalosová (Toula Portokalosová), Michael Constantine (Gus Portokalos), Christina Eleusiniotisová (Toula, 6 let), Kaylee Vieiraová (Školačka), John Kalangis (Učitel), Lainie Kazanová (Maria Portokalosová)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Jejich láska je vášnivá. Její rodina nebezpečně družná.

Jmenuje se Toula a všichni rodiny Portokalosových o ni mají strach. Její třicet, nikdy nepatřila mezi krásky ani třidní favoritky, nic se nezměnilo ani v dospělosti a teď je sice spokojená, ale stále ještě svobodná, pracuje v řecké restauraci svých rodičů Guse a Marie, což ji ovšem nečiní dvakrát velkou radost. Naopak - je ochotná udělat cokoli proto, jen aby tu nemusela zkysnout do konce života. Zdá se, že jednou z cest jsou práve vdavky. Když Toula vypomáhá v cestovní kanceláři své tety, zamiluje se do lana Millera, učitele na zdejší střední škole. Je vysoký, pohledný a hlavně - není Řek. Pro rodinu to má být šok - nejen že je lan "cizinec", ale ještě k tomu je vegetarián!!! Toula už tuší, co bude následovat. Když se lan zamiluje do Kanaďanky řeckého původu, on naopak ještě zdaleka netuší, co ho čeká. Její rodina je totiž přesvědčena, že budoucí zeť se musí stát členem rodiny na sto procent. Jídlo, tradice, rodinný podnik to jsou lanovi radosti nadcházejících dnů. Příběh se odehrává v současném Chicagu a je o lidech, kteří jsou konfrontování s jinou kulturou. Aby byli šťastni, musí najít vlastní cestu.
Hodnocení:
68 %
Sledujte na:
TVP2 TVP2 Archív a všechna videa pořadů televize TVP2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski