Sledovat film
Charlieho andílci: Na plný pecky
online

Film Charlieho andílci: Na plný pecky
  Trailer k filmu Charlieho andílci: Na plný pecky Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liu - sexy agentky znovu v akci!
Natalie Cook, Dylan Sanders a Alex Munday jsou znovu v akci! Tentokrát jsou v sázce dva stříbrné prsteny, které mají mnohem vyšší hodnotu, než by se na první pohled zdálo. Obsahují totiž velmi cenné informace, s jejichž pomocí lze odhalit novou identitu všech osob, zařazených do národního programu pro ochranu svědků.Když svědkové postupně začínají umírat, Charlieho andílky čeká nový úkol. Pouze s použitím jejich talentu pro mistrná přestrojení, dokonalých špionážních schopností a znalostí bojových umění je možné zastavit zákeřného pachatele - tajemného ,padlého andílka' Madison Lee.Za vydatné podpory svého spolehlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyho se ostřílené trio vydává vstříc novému dobrodružství, jehož průběh však nečekaně naruší Dylan, která je přinucena postavit se tváří v tvář temnému tajemství ze své minulosti - tajemství, které ohrozí životy jejích dvou nejlepších kamarádek.

Režie: McG
Hrají a postavy: Cameron Diazová (Natalie Cooková), Drew Barrymoreová (Dylan Sandersová), Lucy Liu (Alex Mundayová), Bernie Mac (Jimmy Bosley), Crispin Glover (hubený muž), Justin Theroux (Seamus O'Grady)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 29.9.2022 16:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська