Sledovat film Charlieho andílci: Na plný pecky online

Přehrajte si film Charlieho andílci: Na plný pecky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Charlieho andílci: Na plný pecky
  Trailer k filmu Charlieho andílci: Na plný pecky   Sledovat Charlieho andílci: Na plný pecky online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi, Mysteriózní
Režie:
McG
Hrají a postavy:
Cameron Diazová (Natalie Cooková), Drew Barrymoreová (Dylan Sandersová), Lucy Liu (Alex Mundayová), Bernie Mac (Jimmy Bosley), Crispin Glover (hubený muž), Justin Theroux (Seamus O'Grady)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Drew Barrymoreová, Cameron Diazová a Lucy Liu - sexy agentky znovu v akci!

Natalie Cook, Dylan Sanders a Alex Munday jsou znovu v akci! Tentokrát jsou v sázce dva stříbrné prsteny, které mají mnohem vyšší hodnotu, než by se na první pohled zdálo. Obsahují totiž velmi cenné informace, s jejichž pomocí lze odhalit novou identitu všech osob, zařazených do národního programu pro ochranu svědků.Když svědkové postupně začínají umírat, Charlieho andílky čeká nový úkol. Pouze s použitím jejich talentu pro mistrná přestrojení, dokonalých špionážních schopností a znalostí bojových umění je možné zastavit zákeřného pachatele - tajemného ,padlého andílka' Madison Lee.Za vydatné podpory svého spolehlivého spolupracovníka Jimmyho Bosleyho se ostřílené trio vydává vstříc novému dobrodružství, jehož průběh však nečekaně naruší Dylan, která je přinucena postavit se tváří v tvář temnému tajemství ze své minulosti - tajemství, které ohrozí životy jejích dvou nejlepších kamarádek.
Hodnocení:
51 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski