Film Mizerové 2

Sledovat film
Mizerové 2
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Will Smith a Martin Lawrence - šílení poldové versus drogová mafie.
Detektivové z oddělení narkotik v Miami Mike Lowrey a Marcus Burnett jsou přiděleni k úderné jednotce, jejímž úkolem je zastavit přísun extáze do města. Během vyšetřování shodou okolností odhalí rozsáhlý konspirační plán bezcitného drogového bosse Tapia, který chce rozšířit své impérium a ovládnout obchod s narkotiky v celém městě, přičemž hodlá zabít každého, kdo se mu postaví do cesty.

Věci se dále komplikují, když se Marcusova půvabná sestra Syd, tajná agentka vládní organizace pro boj s drogami, dostane během křížové palby do zajetí zločinců, což oba hlavní hrdiny přinutí zajít až na samotnou hranici zákona. Mezi Mikem a Syd se navíc začne odvíjet romantický vztah, který jejího přehnaně starostlivého bratra přívádí k šílenství.

Marcus a Mike se však musejí povznést nad rozdíly ve svých povahách a společnými silami svrhnout Tapiu a jeho drogové království. Když se navíc Syd a její tajná identita ocitnou v nebezpečí, je sehrané duo Mizerů jedinou šancí na její vysvobození.

Žánr: Akční, Komedie, Krimi, Thriller
Režie: Michael Bay
Hrají a postavy: Martin Lawrence (detektiv Marcus Burnett), Will Smith (detektiv Mike Lowrey), Jordi Molla (Hector Juan Carlos 'Johnny' Tapia), Gabrielle Unionová (Syd), Peter Stormare (Alexei), Theresa Randleová (Theresa)
Scénář: George Gallo, Marianne Wibberleyová, Cormac Wibberley, Ron Shelton, Jerry Stahl
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko