Sledovat film Prci, prci, prcičky: Svatba online

Přehrajte si film Prci, prci, prcičky: Svatba online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantickďż˝, romantický Prci, prci, prcičky: Svatba na !
  Trailer k filmu Prci, prci, prcičky: Svatba   Sledovat Prci, prci, prcičky: Svatba online
Žánr:
komedie, romantickďż˝, romantický
Režie:
Jesse Dylan
Hrají a postavy:
Jason Biggs (Jim Levenstein), Seann William Scott (Steve Stifler), Alyson Hanniganová (Michelle Flahertyová), Eddie Kaye Thomas (Paul Finch), Thomas Ian Nicholas (Kevin Myers), January Jonesová (Cadence Flahertyová)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2003
Popis:
Vzrušující vyvrcholení Prcičkové ságy.

Bouřliváci, známí divákům celého světa z filmů Prci, prci, prcičky 1 a Prci, prci, prcičky 2, se znovu setkávají ve třetím volném pokračování této divácky úspěšné série. Studentská léta jsou již jen ve vzpomínkách, z dětí se stali dospělí, avšak jsou připraveni zařádit si při další velké události. Jim a Michelle se budou brát _ jak jinak, než ve spěchu. Jimova nemocná babička by ještě ráda viděla jeho svatební obřad, a tak se mladí rozhodnou vše zařídit za neuvěřitelné dva týdny. Stifler plánuje poslední loučení se svobodou (na řadu přijdou striptérky v netypických rolích). Finch je rozhodně pro všechny svatební rituály, ale v žádném případě nechce dopřát Stiflerovi "dvorní dámu", kterou nemá být nikdo jiný než Michellina sexuálně přitažlivá sestra Cadence. Zatímco všichni propadají šílenství, Jimův otec je v pohodě, jako vždy rozdává rady a připravuje se na nejlepší den svého života.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski