Sledovat film Minority Report online

Přehrajte si film Minority Report HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, záhady, science fiction, thriller, fantasy Minority Report na STV1!
  Trailer k filmu Minority Report   Sledovat Minority Report online
Žánr:
akční, krimi, záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Chief John Anderton), Max von Sydow (Director Lamar Burgess), Steve Harris (Jad), Neal McDonough (Fletcher), Patrick Kilpatrick (Knott), Jessica Capshawová (Evanna)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Každý utíká...Každý bude dopaden.

Píše se rok 2054. Washington D.C. je zbaven kriminality. Budoucnost je světlá. Vina je potrestána dřív, než ke zločinu vůbec dojde. "PreKrim", elitní jednotka Ministerstva spravedlnosti, dokáže vraždě zabránit díky třem jasnovidcům, psychotronickým osobnostem, které neomylně určí pachatele. Je to nejmodernější obrana proti zločinu, dokonalý systém. Velitel jednotky "PreKrim" John Anderton má díky své tragické zkušenosti tisíc důvodů pracovat pro tuto elitní jednotku ze všech sil. Jeho motivem je ušetřit tisíce lidí tragédie, jakou sám prožil. Informace od tří médií se nejdříve přenesou na plazmovou obrazovku. John zde analyzuje, co jasnovidci vidí. Nepochybuje o své práci, dokud se sám nestane podezřelým číslo 1. Pak Johna Andertona jeho vlastní jednotka pod vedením osobního rivala Danny Witwera sleduje na každém kroku...
Hodnocení:
76 %
Sledujte na:
STV1

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.