Sledovat film
Marie Antoinetta
online

Film Marie Antoinetta
  Trailer  k filmu Marie Antoinetta
Přehrajte si film Marie Antoinetta HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 319 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

V 15 letech manželkou. V 19 královnou. Ve 20 legendou.
Rakouská princezna Marie Antoinette byla téměř ještě v dětském věku, když se stala manželkou mladého francouzského krále Ludvíka XVI., aby tak byly uspokojeny politické zájmy francouzské i rakouské vládnoucí dynastie. Ale ani Versailles se svou příslovečnou nádherou nemůže zastřít skutečnost, že se Marie Antoinette ve dvorské atmosféře skandálů a intrik cítí velmi osamocená. Další rána ji stihne v okamžiku, kdy zjistí, že je jí král nevěrný s jednou z dvorních dam. Frustrovaná královna hledá útěchu v nekonečných bezuzdných výstřelcích, čímž ovšem na svou hlavu přivolá hněv šlechty i lidu. A to nakonec zpečetí její osud.

Originální název:

Marie Antoinette

Hrají a postavy: Kirsten Dunstová (Marie-Antoinette), Jason Schwartzman (Louis XVI), Judy Davisová (Komtesa de Noaillesová), Clara Braimanová (Rakouská přítelkyně #1), Rip Torn (Louis XV), Rose Byrneová (Vévodkyně de Polignacová)
Scénář: Sofia Coppolaová
Země: Japonsko, Francie, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 8.12.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina