Sledovat film Majster šarkanov online

Přehrajte si film Majster šarkanov online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Romantický Majster šarkanov na !
  Trailer k filmu Majster šarkanov   Sledovat Majster šarkanov online
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Marc Forster
Hrají a postavy:
Said Taghmaoui (Farid), Khalid Abdalla (Amir), Atossa Leoniová (Soraya), Shaun Toub (Rahim Kahn), Sayed Jafar Masihullah Gharibzada (Omar), Navid Negahban (Charles Bronson (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Vždycky existuje způsob jak napravit chybu.

Amir je mladý Afghánec z dobře situované kábulské rodiny. Malý Hassan se svým tátou slouží u Amirova otce. Přes třídní rozdíly jsou oba stejně staří kluci velkými přáteli. Pak ale Amir Hassana zradí. Amirovy výčitky svědomí spolu s invazí sovětských vojsk do země oba chlapce navždy rozdělí. Zatímco Hassan zůstává v Afghánistánu, Amir s otcem utíká přes Pákistán do Spojených států, aby tu uskutečnili svůj americký sen. O pár let později je z Amira spisovatel, kterému právě vyšla první knížka. Amir se musí vrátit do země, nyní ovládané Talibanem, aby zde čelil tajemstvím, která ho neustále pronásledují, a chopil se poslední šance napravit chyby, jež se svým otcem před lety napáchal.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski