Sledovat film Magická posedlost online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Magická posedlost
  Trailer k filmu Magická posedlost   Sledovat 1411 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Griffin Dunne
Hrají a postavy:
Sandra Bullocková (Sally Sal Owensová), Nicole Kidmanová (Gillian Gilly-Bean Owensová), Stockard Channingová (Teta Frances Franny Owensová), Dianne Wiestová (Teta Jet Owensová), Goran Visnjic (James Jimmy Angelov), Aidan Quinn (Policajt Gary Hallet)
Scénář:
Robin Swicordová, Robin Swicord, Akiva Goldsman, Adam Brooks
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
V každé ženě se skrývá trochu z čarodějnice.

Černá komedie na motivy bestselleru Alice Hoffmanové, která se odehrávává v malém městečku v Nové Anglii. Příběh dvou sester (Bullocková, Kidmanová), které mají vrozenou schopnost čarovat a jejichž jediným problémem je, že každý jejich milostný vztah končí smrtí jejich partnerů. Tentokrát je však potřeba najít kouzlo, které udrží lásku při životě ...
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko