Sledovat film
Lovec policajtů
online

Film Lovec policajtů
  Trailer k filmu Lovec policajtů Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Co zmohou dva policisté proti bandě zkorumpovaných a brutálních kolegů? Do nerovného souboje se pustí Steven Seagal a populární černošský raper DMX.
Steven Seagal v roli policisty, který si zle pošramotí kariéru jedním špatným rozhodnutím a je přeložen do nejdrsnější čtvrti New Yorku. Překupníci drog, kteří jí opanovali netuší, jaká chodící vlna Tsunami spravedlnosti se právě dala do pohybu...

Hrají a postavy: Steven Seagal (Orin Boyd), DMX (Latrell Walker), Isaiah Washington (George Clark), Anthony Anderson (T. K. Johnson), Michael Jai White (Lewis Strutt), Bill Duke (Šéf Hinges)
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 58 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 1.12.2022 02:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська