Film
Looney Tunes: Zpět v akci

Film Looney Tunes: Zpět v akci
  Trailer  k filmu Looney Tunes: Zpět v akci
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Looney Tunes: Zpět v akci

Jak vyřeší záhadu, ke které nemají žádnou stopu?
Jak už je v animovaném světě Warner Bros. zvykem, potkávají se kreslené postavičky s živými herci. Výjimkou není ani další hraný film s Looney Tunes. Králík Bugs, kačer Daffy a další se tentokrát vydávají hledat ztraceného otce Brendana Frasera. Pátrání je zavede do Las Vegas, do Paříže i do džunglí Afriky. Odměnou jim bude nejen rodinné štěstí ze shledání otce se synem, ale také nález mýtického Modrého opičího diamantu..

Originální název:

Looney Tunes: Back in Action

Režie: Joe Dante
Hrají a postavy: Brendan Fraser (DJ Drake/Brendan Fraser), Jenna Elfmanová (Kate), Steve Martin (Pan Chairman), Timothy Dalton (Damien Drake), Heather Locklearová (Dusty Tailsová), Joan Cusacková (Matka)
Scénář: Larry Doyle
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina