Sledovat film
Letec
online

Film Letec
  Trailer k filmu Letec Trailer
Přehrajte si film Letec HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 448 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Leonardo DiCaprio v roli slavného letce, režiséra a dobrodruha.
Howard Hughes je mužem, pro kterého není žádný sen nedosažitelný. Na sklonku 20. let 20. století natáčí filmové drama z 1. světové války Pekelní andělé, které se stane legendou. Výstřední miliardář není však pouze režisérem a producentem filmů spoutávajících fantazii davů. Za svého života se stává vlastníkem legendární filmové společnosti RKO Pictures, ale hlavně průkopníkem letectví. Často s ledovým klidem balancuje na křehké hranici mezi životem a smrtí. Navíc je Howard Hughes zároveň mužem, který dokáže okouzlit nejkrásnější ženy světa - hollywoodské hvězdy Katharine Hepburn a Avu Gardner.

Originální název:

The Aviator

Žánr: Drama, Životopisný
Režie: Martin Scorsese
Hrají a postavy: Leonardo DiCaprio (Howard Hughes), Cate Blanchettová (Katharine Hepburnová), Kate Beckinsaleová (Ava Gardnerová), John C. Reilly (Noah Dietrich), Alec Baldwin (Juan Trippe), Alan Alda (senátor Ralph Owen Brewster)
Scénář: John Logan
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 11.10.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська