Sledovat film Modigliani online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Modigliani
  Trailer k filmu Modigliani   Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Životopisný
Režie:
Mick Davis
Hrají a postavy:
Andy Garcia (Amedeo Modigliani), Elsa Zylbersteinová (Jeanne Hébuterneová), Omid Djalili (Pablo Picasso), Hippolyte Girardot (Maurice Utrillo), Eva Herzigova (Olga, Picassova žena), Udo Kier (Max Jacob)
Země:
USA, Francie, Německo, Itálie, Rumunsko, Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Vášeň byla jeho životem. Jeho posedlost se stala uměním.

Film vypráví o soupeření italského malíře Modiglianiho s jeho největším rivalem Pablem Piccasem. Oba dva se rozhodnou zúčastnit se pařížské výstavy a namalují velkolepá plátna. S vítězstvím je spojena nemalá suma peněz. Vyhrát ale může jen jeden. Který z nich to bude? Piccasovu manželku ztvárnila modelka českého původu Eva Herzigová.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko