John C. Reilly

herec|producent|scénárista
John C. Reilly - Temné vody
John C. Reilly - Temné vody
Narozen: 24.5.1965, Chicago, Illinois, USA (58 let)
Výška: 188 cm
Rodné jméno: John Christopher Reilly
V našich kinech se vedle Dokonalé bouře objeví ještě ve filmu Paula Thomase Andersona Magnólie. Před tím hrál ve snímku ze sportovního prostředí Kevina Costnera For Love of the Game a ve válečném dramatu Tenká červená linie ( nominace na Oscara).

Diváci si ho poprvé všimli v jiném Andersonově filmu - Hříšné boogie, kde hrál porno hvězdu Reeda Rothchilda. S tímto režisérem se ovšem znají už od dob jeho debutu - snímku Hard Eight, kde hrál spolu s Gwyneth Paltrowovou. Díky jeho fyziognomii obsahuje Reillyho filmografie výrazné, nezřídka záporné postavy, jako je například hledaný zločinec Terry usilující o život Meryl Streepové v Divoké řece.

Z dalších Reillyho filmů jmenujme drama Co žere Gilberta Grapea nebo filmy jako Dolores Claiborneová, Nejsme žádní andělé, Stav milosti, Hoffa a Oběti války. Více

V průběhu natáčení filmu Reilly zjistil, že má k příběhu osobní vztah protože jeho praprapradědeček byl rybářem lovícím ve stejných vodách jako posádka lodi Andrea Gail. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Johnem C. Reillym kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 420 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Johnem C. Reillym připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська