Sledovat film
Steve Jobs
online

Film Steve Jobs
  Trailer k filmu Steve Jobs Trailer
Přehrajte si film Steve Jobs HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 426 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Píše se rok 1984 a v sídle Applu se chystá oficiální prezentace produktu Macintosh. Nad poslední přípravou přísně bdí sebestředný vizionář a perfekcionista Steve Jobs.
Jeho vášeň a vynalézavost byly hnací silou v digitálním věku. Nicméně jeho radikální a revoluční technologie měly za následek vysokou oběť. V konečném důsledku to ovlivnilo jeho rodinný život a možná i jeho zdraví. V tomto odhalujícím filmu ukážeme zákulisí života Stevena Paula Jobse, včetně založení firmy Apple a jeho prvopočáteční testy a triumfy tohoto moderního génia.

Žánr: Životopisný, Drama
Režie: Danny Boyle
Hrají a postavy: Michael Fassbender (Steve Jobs), Kate Winsletová (Joanna Hoffmanová), Seth Rogen (Steve Wozniak), Jeff Daniels (John Sculley), Michael Stuhlbarg (Andy Hertzfeld), Katherine Waterstonová (Chrisann Brennanová)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 71 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 22.3.2023 08:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська