Film
Steve Jobs

Film Steve Jobs
  Trailer  k filmu Steve Jobs
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Steve Jobs

Píše se rok 1984 a v sídle Applu se chystá oficiální prezentace produktu Macintosh. Nad poslední přípravou přísně bdí sebestředný vizionář a perfekcionista Steve Jobs.
Jeho vášeň a vynalézavost byly hnací silou v digitálním věku. Nicméně jeho radikální a revoluční technologie měly za následek vysokou oběť. V konečném důsledku to ovlivnilo jeho rodinný život a možná i jeho zdraví. V tomto odhalujícím filmu ukážeme zákulisí života Stevena Paula Jobse, včetně založení firmy Apple a jeho prvopočáteční testy a triumfy tohoto moderního génia.

Žánr: Životopisný, Drama
Režie: Danny Boyle
Hrají a postavy: Michael Fassbender (Steve Jobs), Kate Winsletová (Joanna Hoffmanová), Seth Rogen (Steve Wozniak), Jeff Daniels (John Sculley), Michael Stuhlbarg (Andy Hertzfeld), Katherine Waterstonová (Chrisann Brennanová)
Země: USA
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Prima MAX

Recenze filmu Steve Jobs:

Nakonec docela slušný, veskrze americký film. Do poloviny trochu zmatené a bez napětí, v závěru příběh dostává grády, jak se přesouvá víc do soukromé emotivní roviny.
80% Petr.Ritr
Myslel jsem, že si to pustím jako kulisu, ale poslouchat afektované samoúčelné hádky jsem nevydržel dlouho :-[ Přeci jen, od filmu "STEVE JOBS" jsem čekal něco jiného! Až zpětně jsem si uvědomil, že jsem to nakonec i tak dostal: Stačilo kouknout jen na ten začátek abych se dozvěděl, - že ta Jablečná Firma prodává předražené zboží jen na základě agresivní reklamy, aniž by bylo kvalitnější než konkurence. - že záměrně znemožňují zákazníkům dělat si opravy (otevřít přístroj / potřeba speciálního nářadí) aby z lidí vyrazili další prachy na předraženém servisu. - že jejich výrobky jsou pro hlupáky a technické ignoranty, kteří nejsou schopni naučit se ani nejzákladnější příkazy jako format, copy, delete. (Sám jsem onehdá chtěl jeden přístroj od Apple naformátovat, ale tuto možnost jsem nemohl v menu najít, až jsem zjistil, že tomu říkají "obnovit". To je tedy zlepšovák! Takže co se týče toho filmu, zpětně hodnotím lépe, díky výše uvedeným informacím, ale stejně jsem překvapen, že tak otevřeně nechali diváka nahlédnout pod pokličku.
50% mars0077
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina