Sledovat film
Legendy z Dogtownu
online

Film Legendy z Dogtownu
  Trailer k filmu Legendy z Dogtownu Trailer
Přehrajte si film Legendy z Dogtownu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 550 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Skateboarding se pro ně stal životním stylem.
V 70. letech přivedla skupina mladých surfařů z nehostinné čtvrti Dogtown v kalifornském Venice k životu nový, revoluční styl skateboardingu. Zakladatelé týmu Z-Boys, který se proslavil svým agresivním stylem, zkombinovali dechberoucí surfařské kousky se skateboardingem a stali se doslova přes noc obrovskou senzací a místními legendami. Uvnitř prázdných bazénů, které se proměnily v dějiště strhujících kaskadérských kousků, položili základy dnešních extrémních sportů a vytvořili nový životní styl, jenž se postupem času stal celosvětovým antikulturním fenoménem. Když se však obyčejná odpolední zábava proměnila ve velký byznys, začala si sláva vybírat svou daň v podobě rozpadajících se přátelství, o nichž se všichni domnívali, že budou trvat navěky.

Hrají a postavy: John Robinson (Stacy), Emile Hirsch (Jay), Rebecca De Mornayová (Philaine), William Mapother (Donnie), Julio Oscar Mechoso (pan Alva), Victor Rasuk (Jo Ann)
Scénář: Stacy Peralta
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko