Sledovat film Běž, chlapče, běž online

Přehrajte si film Běž, chlapče, běž online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, válečný Běž, chlapče, běž na !
  Trailer k filmu Běž, chlapče, běž   Sledovat Běž, chlapče, běž online
Žánr:
akční, drama, válečný
Režie:
Pepe Danquart
Hrají a postavy:
Rainer Bock (SS-Officer), Jeanette Hainová (paní Herman), Itay Tiran (Mosche), Zbigniew Zamachowski (Hersch Fridman), Grazyna Szapolowská (Ewa Staniak), Adrian Topol (Constable)
Země:
Německo, Francie, Polsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Strhující příběh chlapce, který musel dospět ze dne na den.

Srulikovi je devět let, když v roce 1942 uteče z varšavského ghetta. Schová se v nedalekých lesích, kde se se spolu s dalšími uprchlými židovskými dětmi snaží přežít do konce války. Spí v korunách stromů a živí se tím, co si sami uloví nebo ukradou na přilehlých farmách. Hlad a zima Srulika ale přinutí, aby se vrátil zpátky do civilizace, kde si musí změnit jméno na Jurek Staniak a předstírat, že je sirotek z katolické rodiny. Ve vesnicích potká lidi, kteří riskují vlastní životy, aby mu pomohli, ale i ty, kteří ho zradí. Dojemný a zároveň inspirující příběh o cestě jednoho chlapce, který musel ze dne na den dospět, aby přežil.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski