Sledovat film Led online

Přehrajte si film Led online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1543 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Led
  Sledovat Led online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
Jean De Segonzac
Hrají a postavy:
Grant Show (Robert Drake), Udo Kier (Dr. Eugene Kessler), Eva LaRue Callahanová (Alison), Flex Alexander (Kelvin), Audie Englandová (Julie), Michael Riley (Greg)
Scénář:
Roderick Taylor, Bruce A. Taylor
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Severní polokoule je pokryta sněhem. Všude panuje chaos. Kdo přežije?

Dr. Kessler, fyzik z laboratoří Jet Proulsion pozorováním zjišťuje, že zanedlouho dojde ke střetu ledové komety se sluncem. podle výpočtů na Zemi dojde ke snížení teploty až na -40 °C a to po dobu několika let. Této šílené zprávě z přicházejícím létem nevěnuje nikdo pozornost.
Je polovina léta a Los Angeles již není to co bývalo. Je pokryto ledem a ti kteří katastrofu přežili, se pohybují pomocí skútrů a snowmobilů. Policista Drake se společně s Dr. Kesslerem vydávají na bývalé pobřeží, kde má kotvit ledoborec. Podle neověřených zpráv má být v oblastech okolo rovníku poněkud tepleji. Ale nejdříve se tam musí lidé nějak dostat.
Hodnocení:
49 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko