Sledovat film
Láska je láska
online

Film Láska je láska
  Trailer k filmu Láska je láska Trailer
Přehrajte si film Láska je láska HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 476 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie, která Vás zahřeje.
Osmnáctiletá Maruška žije se svým dědečkem Vlastimilem, touží potkat svého prince a prožít romantickou lásku, jakou zatím zná jen z filmů. Svého vysněného prince skutečně potká. S Markem prožije krásné prázdniny, první milostné dobrodružství, ale také první zklamání. To, že pravá láska nikdy neodkvete, zjišťuje i Maruščin dědeček Vlastimil. Po letech potkává svoji dávnou lásku Libušku. Jsou jako dva mladí zamilovaní blázni. Je to láska s vůní marihuany. Vtipná a svérázná důchodkyně Libuška totiž na stará kolena propadla této léčivé bylině. Honza je Maruščin soused i nejlepší kamarád. Je přistižen svou matkou Zdenou, jak se líbá v autě s mužem. Úspěšná manažerka se však nehodlá smířit se synovou orientací. Rozhodne se ho předělat na "normálního kluka". To ale přináší jen spoustu komických situací. Aspoň, že Honzův táta Karel má pro syna pochopení. Karel je bývalý ligový fotbalista, dnes už jen údržbář na stadionu. Žije vedle své dominantní manželky život ušlápnutého muže, který se jednou za čas, když je pod vlivem alkoholu, odhodlá k neúspěšné domácí vzpouře.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Milan Cieslar
Hrají a postavy: Petr Nárožný (Vlastimil Kalát), Eliška Balzerová (Libuška Nová), Simona Stašová (Zdena Fuksová), Ondřej Vetchý (Karel Fuks), Aneta Krejčíková (Maruška Kalátová), Maciej Cymorek (Marek)
Scénář: Martin Horský
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 4.7.2022 08:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko