Sledovat film
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
online

Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel
  Trailer  k filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Přehrajte si film Prvok, Šampón, Tečka a Karel HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Komedie o čtveřici čtyřicátníků, kteří docházejí k poznání, že nežijí tak, jak si kdysi přáli.
V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Patrik Hartl
Hrají a postavy: Martin Pechlát (Prvok), David Švehlík (Sampon), Hynek Čermák (Tecka), Martin Hofmann (Tulicův mladší syn Karel), Daniela Kolářová (Matka), Zuzana Norisová (Lubica)
Scénář: Patrik Hartl
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 64 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 23.1.2024 20:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina