Sledovat film Kráska mezi muži online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Kráska mezi muži
  Trailer k filmu Kráska mezi muži   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Gil Junger
Hrají a postavy:
Hilary Duffová (Lane Daniels), Jaime Presslyová (Kate White), Jennifer Coolidgeová (Alicia), Chris Carmack (Liam), Matt Dallas (Seth), Amanda Walshová (Joanne)
Scénář:
Michael Horowitz
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Novinářka Hilary Duff má pro svůj oblíbený časopis napsat článek o hledání dokonalého muže. Vyrazí proto hledat mužský ideál do světa byznysu. Ačkoli nemá potřebné znalosti z oboru, udělá dojem na manažera firmy Thompson a Fulworth a získá místo jeho asistentky. Okouzlena množstvím mužů, kteří tu pracují, ale netuší, že nová setkání budou pro ni osudová...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko