Sledovat film Kramerová versus Kramer online

Přehrajte si film Kramerová versus Kramer HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Kramerová versus Kramer na STV1!
  Trailer k filmu Kramerová versus Kramer   Sledovat Kramerová versus Kramer online
Žánr:
drama
Režie:
Robert Benton
Hrají a postavy:
Dustin Hoffman (Ted Kramer), Meryl Streepová (Joanna Kramer), Jane Alexanderová (Margaret Phelps), Justin Henry (Billy Kramer), Howard Duff (John Shaunessy), George Coe (Jim O'Connor)
Země:
USA
Rok výroby:
1979
Popis:
Je to příběh o náhodných známostech, životních hodnotách a možnostech výběru. Když se kariérista Ted Kramer pozdě večer vrací domů, jeho žena Joanna mu oznamuje, že od něj odchází. Celý život byla něčí dcera a poté něčí žena. Nyní chce najít sama sebe. Ted se teď musí sám starat o jejich šestiletého syna. Pozná a naučí se to, co mnoho otců neumí: vařit, chodit se synem na hřiště a do parku, rozumět jeho potřebám a strachu. Teď se poprvé ve svém životě cítí jako plnohodnotný otec. Ale najednou se Joanna vrací a chce svého syna zpět.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
STV1

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.