Sledovat film Přelet nad kukaččím hnízdem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Přelet nad kukaččím hnízdem
  Trailer k filmu Přelet nad kukaččím hnízdem   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, psychologický
Režie:
Miloš Forman
Hrají a postavy:
Michael Berryman (Ellis), Peter Brocco (Col. Matterson), Michael Berrymanová (Ellis), Dean R. Brooks (Dr. John Spivey), Alonzo Brown (Miller), Scatman Crothers (Orderly Turkle)
Země:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Slavný film režiséra Miloše Formana s Jackem Nicholsonem v roli muže, který se nechce za žádnou cenu vzdát rozhodování o svém životě.

Když svobodomyslný malý podvodníček Randle P. McMurphy přichází do státní psychiatrické nemocnice, jeho nakažlivý odpor k disciplíně otřese rutinou celého zařízení. On je jednou stranou nastávající války. Uhlazená, chladně monstrózní sestra Ratchedová druhou. V sázce je osud všech pacientů na oddělení.
Hodnocení:
87 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski