Sledovat film Kopyto online

Přehrajte si film Kopyto online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Kopyto
  Trailer k filmu Kopyto   Sledovat Kopyto online
Žánr:
Komedie
Režie:
Francis Veber
Hrají a postavy:
Pierre Richard (François Perrin), Gérard Depardieu (Campana), Pedro Armendáriz Jr., Corynne Charbitová (Marie Bensová), Maritza Olivaresová, André Valardy (Meyer)
Země:
Francie, Mexiko
Rok výroby:
1981
Popis:
Gérard Depardieu a Pierre Richard - kdo je smolař a kdo drsňák?

Detektiv Campana dostal speciální úkol: vypátrat dceru bohatého průmyslníka, která se ztratila kdesi v Mexiku. Nejde o běžný případ, protože Marie je z těch lidí, kterým krajíc vždy spadne namazaným dolů a které smůla neopouští ani ve spánku. Campanovi má pomoci Perrin, jenž patří mezi ony "vyvolence" stejně jako Marie. Detektiv Campana nechce věřit, že to Perrin nedělá schválně a tak, když se nedívá vymění při jídle solničku za cukřenku a ještě povolí víčko. Perrin si neomylně osolí kávu...
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski