Film
Komedie s Klikou

Film Komedie s Klikou
  Trailer  k filmu Komedie s Klikou
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Komedie s Klikou

Veselý příběh o věrné nevěře s Jiřinou Bohdalovou a Karlem Högerem.
Zuzana Vítová jede za svým snoubencem Petrem do Prahy. Ve vlaku se seznámí s Karlem Jánským, který jí pomůže se zavazadly. Po příjezdu na nádraží zjistí, že její milý na ni nečeká. Vydá se proto směrem k jeho bytu. Po chvíli zjišťuje, že ji někdo sleduje. Je to ten muž z vlaku. Ostře se proti němu ohradí, ale nakonec se vysvětlí, že Karel bydlí ve stejné ulici jako její nastávající. Zuzana nemá klíče a Petr není doma. Později mu zkouší volat, ale telefon nikdo nezvedá. Jánský jí nabídne pomoc. Společně objíždějí hotely, ale nocleh pro Zuzanu nenajdou. Nakonec spolu jdou do baru, kde se Zuzana opije. Domluví se, že přespí u Karla. Ráno se konečně dovolá snoubenci, který si pro ni přijde. Zuzana však najde ztracené klíče a Petr začne žárlit.

Žánr: Komedie
Režie: Václav Krška
Hrají a postavy: Jiřina Bohdalová (Zuzana Vítová), Karel Höger (doktor Karel Jánský), Vlasta Chramostová (Magda Jánská), Natasa Gollová (Evelyna), Jana Drbohlavová (Vendulka), Vlastimil Hašek (Petr Klika)
Rok výroby: 1964
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: JOJ Family
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina