Sledovat film Jáchyme, hoď ho do stroje! online

Přehrajte si film Jáchyme, hoď ho do stroje! online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1556 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!
Film Jáchyme, hoď ho do stroje!
  Trailer k filmu Jáchyme, hoď ho do stroje!   Sledovat Jáchyme, hoď ho do stroje! online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Komedie
Režie:
Oldřich Lipský
Hrají a postavy:
Luděk Sobota (Frantisek Koudelka), Marta Vančurová (Blanka), Věra Ferbasová (Frantisek's aunt), Josef Dvořák (Bedrich Hudecek), Ladislav Smoljak (Karfík), Zdeněk Svěrák (Klasek)
Scénář:
Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Oldřich Lipský
Země:
Československo
Rok výroby:
1974
Popis:
Česká, notně bláznivá filmová komedie o nesmělém mládenci, který opouští rodnou ves, aby vyzbrojen kondiciogramem, přehledem šťastných a nešťastných dnů, čelil nástrahám velkoměsta.

Hlavním hrdinou filmového příběhu je nesmělý mládenec František, který uvěří tomu, že bude mít zaručený úspěch v životě, bude-li se řídit kondiciogramem, "vědecky" sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. Až po mnoha letech se dozví, že ten, jímž se ve svém životě řídil, byl určen jeho jmenovci. Mezitím však zažije hodně perné chvíle a neskutečná dobrodružství...
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko