Sledovat film
Jáchyme, hoď ho do stroje
online

Film Jáchyme, hoď ho do stroje
  Trailer k filmu Jáchyme, hoď ho do stroje Trailer
Přehrajte si film Jáchyme, hoď ho do stroje HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 394 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Věděli jste, že se šťastné a kritické dny dají vědecky předpovědět? Jak může dopadnout mladík, který životní rozhodnutí plánuje podle kondiciogramu?
Hlavním hrdinou filmového příběhu je nesmělý mládenec František Koudelka, který uvěří tomu, že bude mít zaručený úspěch v životě, bude-li se řídit kondiciogramem, „vědecky“ sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. Až po mnoha letech se dozví, že kondiciogram, podle kterého žil, byl určen jeho jmenovci. Mezitím však zažije hodně perné chvíle a neskutečná dobrodružství.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Luděk Sobota (Frantisek Koudelka), Marta Vančurová (Blanka), Věra Ferbasová (Frantisek's aunt), Josef Dvořák (Bedrich Hudecek), Ladislav Smoljak (Karfík), Zdeněk Svěrák (Klasek)
Rok výroby: 1974
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 19.2.2023 15:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська