Sledovat film
Jáchyme, hoď ho do stroje
online

Film Jáchyme, hoď ho do stroje
  Trailer k filmu Jáchyme, hoď ho do stroje Trailer
Přehrajte si film Jáchyme, hoď ho do stroje HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 438 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Česká, notně bláznivá filmová komedie o nesmělém mládenci, který opouští rodnou ves, aby vyzbrojen kondiciogramem, přehledem šťastných a nešťastných dnů, čelil nástrahám velkoměsta.
Hlavním hrdinou filmového příběhu je nesmělý mládenec František, který uvěří tomu, že bude mít zaručený úspěch v životě, bude-li se řídit kondiciogramem, "vědecky" sestaveným přehledem svých šťastných i kritických dní. Až po mnoha letech se dozví, že ten, jímž se ve svém životě řídil, byl určen jeho jmenovci. Mezitím však zažije hodně perné chvíle a neskutečná dobrodružství...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Luděk Sobota (Frantisek Koudelka), Marta Vančurová (Blanka), Věra Ferbasová (Frantisek's aunt), Josef Dvořák (Bedrich Hudecek), Ladislav Smoljak (Karfík), Zdeněk Svěrák (Klasek)
Rok výroby: 1974
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 5.6.2022 16:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko