Sledovat film Klauni online

Přehrajte si film Klauni online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Klauni online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Viktor Tauš
Hrají:
Julie Ferrierová (Fabienne), Julie Ferrier (Fabienne), Kati Outinenová (Sylvie), Didier Flamand (Oskar), Oldřich Kaiser (Max), Jiří Lábus (Viktor)
Země:
Slovensko, Lucembursko, Česká republika, Finsko
Rok výroby:
2013
Popis:
Kdo se směje naposled...

Na počátku kariéry vytvořili Oskar, Max a Viktor klaunskou skupinu Busters. Jejich klauniády představovaly ostrůvky svobody uprostřed nehybné bažiny rezignace v komunistickém režimu bývalého Československa. Pak se však mezi třemi klauny cosi vážného odehrálo. Jak se ukáže, národem milovaní klauni se mezi sebou nedokážou vystát. Nyní se Oskar vrací po třiceti letech z emigrace, aby v Praze uzavřel svoji uměleckou kariéru. Setkání s bývalými přáteli vede k nevyhnutelné vzájemné konfrontaci. Osud jim tak nabízí ještě jednu šanci, jak to naposledy pořádně roztočit. I po třiceti letech otázka zůstává stále stejná: Kdo se bude smát naposled?
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.