Sledovat film Smrt krásných srnců online

Přehrajte si film Smrt krásných srnců HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Smrt krásných srnců na Nova!
  Trailer k filmu Smrt krásných srnců   Sledovat Smrt krásných srnců online
Žánr:
komedie
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Karel Heřmánek (otec), Rudolf II. Hrušínský (Prosek), Jiří Krampol (Hejtmánek), Lubor Tokoš (Nejezchleb), Marta Vančurová (matka), Dana Vlková (Irma)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Smutná komedie o velké touze člověka objevit krásu světa a překonat násilí a lidskou hloupost, natočená podle předlohy Oty Pavla.

Spisovatel Ota Pavel nenapodobitelným způsobem popsal život své smíšené židovsko-české rodiny v předválečných a válečných letech. Karel Kachyňa se těchto překrásných povídek chopil a ve vlastním scénáři ke svému snímku je pospojoval v souvislé dějové pásmo. Výsledkem je působivý film, v němž se prolínají události úsměvné i vážné. Ota Pavel vtělil své dětství do postavy malého kluka přezdívaného Prdelka. V prosluněném kraji poblíž Berounky ho tatínek a "strejda" Prošek učí rybařit, chlapec se také dozvídá ledacos důležitého o životě. Pak přijdou tragické chvíle okupace a rodina má náhle starostí až nad hlavu...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski