Film
Smrt krásných srnců

Film Smrt krásných srnců
  Trailer  k filmu Smrt krásných srnců
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Smrt krásných srnců

O jednom svérázném tatínkovi s obchodním talentem, rybářskou vášní a nezdolným smyslem pro humor. Na motivy povídek Oty Pavla.
Tatínek Leo Popper je úspěšný obchodní zástupce firmy Electrolux, ale především je náruživý rybář. Jeho nejoblíbenějším místem je Berounka, kde se starým přítelem Karlem Proškem prožije mnohé krásné chvíle. Má nezdolný smysl pro humor, jenž vyhovuje jeho třem synům a někdy uvádí do rozpaků jinak trpělivou maminku. Tatínek si však ví rady a dovede se orientovat v každé situaci. Do šťastného a spokojeného života česko-židovské rodiny však krutě zasáhnou první dny okupace. Starší dva synové dostávají předvolání do transportu.

Režie: Karel Kachyňa
Hrají a postavy: Karel Heřmánek (otec), Rudolf II. Hrušínský (Prosek), Jiří Krampol (Hejtmánek), Lubor Tokoš (Nejezchleb), Marta Vančurová (matka), Dana Vlková (Irma)
Scénář: Karel Kachyňa
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 76 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina