Sledovat film Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn
  Trailer k filmu Birds of Prey: Podivuhodná proměna Harley Quinn   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Krimi
Režie:
Cathy Yan
Hrají a postavy:
Margot Robbie (Harley Quinn), Jurnee Smollettová (Dinah Lance / Black Canary), Mary Elizabeth Winsteadová (Helena Bertinelli / Huntress), Ewan McGregor (Black Mask), Derek Wilson (Tim evans), Chris Messina (Victor Zsasz)
Scénář:
Chuck Dixon, Jordan B. Gorfinkel, Christina Hodson, Greg Land
Země:
USA
Rok výroby:
2020
Popis:
Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask. Správná psychoušská jízda může začít!
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko